خاوردشت

شرکت کشت و صنعت خاوردشت از شرکتهای زیر گروه سازمان اقتصادی کوثر است که تمام سهام آن متعلق به بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد. این شرکت فعالیت خود را در سال ۱۳۳۷ با واحد پنبه پاک کنی شروع و پس از مدتی به واحد روغن کشی از پنبه دانه توسعه یافت.

اطلاعات تکمیلی

آزمایشگاه مجهز ، واحد تحقیق و توسعه ، نیروی انسانی کارآمد ، متخصص و آموزش دیده ، مدیران جوان ، دستگاههای مدرن و سیستم توزین هوشمند از نقاط قوت شرکت خاوردشت می باشد . شرکت خاوردشت در شهر علی آباد کتول استان گلستان واقع شده است که با دارا بودن۱۴۶۰۰ متر مربع انبار مسقف جهت نگهداری دانه تقریبا معادل ۵۰ هزار تن، فضای مناسب جهت نگهداری کنجاله و همچنین سیلو های مکانیزه با ظرفیت۱۰۰هزار تن ، خشک کن با ظرفیت ۲۶۰۰ تن در روز و از طرفی موقعیت جغرافیایی شرکت که در حاشیه جاده اصلی گرگان _ مشهد قرار گرفته و توانسته موضوع حمل و نقل روغن خام و کنجاله و نیز تحویل و تخلیه دانه های روغنی را در شرایط ویژه ای تسهیل نماید .انه تبدیل گردد.

محصولات

محصولات شرکت کشت و صنعت خاوردشت شامل انواع کنجاله سویا ، کلزا ، آفتابگردان و  کنجد و روغن های خام آن ها می باشد که تولید روغن های خوراکی بکر و همچنین فرا بکر در دستور کار این شرکت قرار گرفته است .

اطلاعات تماس

تلفن تماس:۰۱۷- ۳۴۲۲۲۱۵۱

فکس:۰۱۷- ۳۴۲۳۲۱۵۱

ایمیل:  info@Khavardasht.co

وبسایت : WWW.Khavardasht.co

آدرس: گرگان، علی آباد کتول