جمعه ، ۱۲ خرداد
دستاورد‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران به نمایش در می‌آید

دستاورد‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران به نمایش در می‌آید

دستاورد‌های سازمان‌ها و شرکت‌های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران، دوم تا پنجم اسفندماه ۱۴۰۱ در محل سالن ۳۸A نمایشگاه بین المللی تهران به نمایش در می‌آید.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا؛ دستاورد‌های سازمان‌ها و شرکت‌های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران از دوم تا پنجم اسفند ماه به مدت ۴ روز در محل سالن ۳۸A نمایشگاه بین المللی تهران به نمایش در می آید.


در این نمایشگاه علاوه بر سازمان اقتصادی کوثر که به اتفاق ۳۸ شرکت تولیدی و خدماتی خود حضور می‌یابد؛ سازمان اموال و املاک کوثر، صندوق قرض الحسنه شاهد، سازمان مجتمع‌های سیاحتی کوثر، موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار، شرکت متُد، بیمارستان ساسان، صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران، موسسه اندوخته شاهد، بیمه دی، بانک دی و شرکت ذخیره شاهد مشارکت خواهند کرد و خدمات و دستاورد‌های خود را به معرض دید بازدید کنندگان داخلی و خارجی خواهند گذاشت.


افزودنی ست سازمان اقتصادی کوثر با رونمایی از بامک (بازار عرضه مستقیم محصولات شرکت‌های وابسته) و سامانه هوشمند مالی، اداری و پشتیبانی کوثر و برگزاری چند رویداد دانش بنیان و مسئله محور در نمایشگاه نقش می‌آفریند.

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا به عنوان یکی از شرکت های مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با دارا بودن کارخانجات مهم اقتصادی در زمینه های تولیدی، کشاورزی، صنعتی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های بازرگانی فعالیت می نماید.