جمعه ، ۱۲ خرداد
حضور هلدینگ کوثر صبا در رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر

حضور هلدینگ کوثر صبا در رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر

هلدینگ کوثر صبا و شرکتهای تابعه در اولین رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر در اسفند ماه حضور فعال خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا، این نمایشگاه از 2 الی 5 اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است. هلدینگ کوثر صبا به عنوان یکی از هلدینگ های فعال و پیشرو در زمینه صنعت غذایی و الکترونیک با برنامه‌ریزی و تدارک گسترده در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

برگزاری پنل های تخصصی یکی از مهمترین برنامه‌های هلدینگ کوثر صبا و شرکت های تابعه در اولین نمایشگاه مسئله محور سازمان اقتصادی کوثر است. همچنین در کنار دیدارها و برنامه های متنوع دیگر، به منظور تداوم اقدامات مؤثر در عرصه امنیت غذایی و استفاده از اصول دانش بنیان در صنعت الکترونیک، نشست هایی با محوریت موسسه رویش کوثر برگزار می شود.

علاقه مندان برای آشنایی بیشتر با برنامه ریزی ها و اقدامات راهبردی هلدینگ کوثر صبا در زمینه صنعایع الکترونیک و غذایی به غرفه این شرکت واقع در سالن 38 A نمایشگاه بین المللی تهران واقع در بزرگراه شهید چمران مراجعه کنند.

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا به عنوان یکی از شرکت های مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با دارا بودن کارخانجات مهم اقتصادی در زمینه های تولیدی، کشاورزی، صنعتی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های بازرگانی فعالیت می نماید.