شنبه ، ۰۵ فروردین
آیین تکریم و معارفه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره مجتمع صنایع کود ایرانیان برگزار شد

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره مجتمع صنایع کود ایرانیان برگزار شد

با حضور دکتر حامد عین افشار مدیرعامل و عضو هیات مدیره هلدینگ کوثر صبا، آئین تکریم مدیرعامل و اعضای هیات مدیره‌ مجتمع صنایع کود ایرانیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا؛ دکتر حامد عین افشار در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل جدید و اعضای هیات مدیره مجتمع کود ایرانیان که در مورخه 24 اسفندماه با حضور مدیران ارشد هلدینگ کوثر صبا در سالن جلسات برگزار شد، که طی احکامی آقایان مرتضی جهانی مقدم بعنوان مدیرعامل و عضو موظف هیات مدیره ، علیرضا کریمی بعنوان عضو موظف هیات مدیره و نیما جلالی زاده بعنوان رئیس هیات مدیره منصوب گردیدند.

شرکت صنایع کود ایرانیان، با ظرفیت تولید 20 هزار تن سولفات پتاسیم در سال با مشارکت بخش خصوصی در حال تجهیز و تکمیل پروژه می باشد، که با راه اندازی خط تولید آن در اواسط سال 1401 سهم بزرگی در کاهش واردات این محصول استراتژیک و خروج ارز از کشور و همچنین ایجاد اشتغال خواهد داشت.

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا به عنوان یکی از شرکت های مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با دارا بودن کارخانجات مهم اقتصادی در زمینه های تولیدی، کشاورزی، صنعتی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های بازرگانی فعالیت می نماید.