جمعه ، ۱۲ خرداد
هلدینگ کوثر صبا میزبان اولین مجمع عمومی تولید کنندگان موتورهای الکتریکی شد

هلدینگ کوثر صبا میزبان اولین مجمع عمومی تولید کنندگان موتورهای الکتریکی شد

محمد جعفری اناری از تشکیل نخستین انجمن موتورهای الکتریکی و ژنراتور ایران با میزبانی هلدینگ کوثر صبا در راستای هم افزایی و ارزش آفرینی خبر داد.

محمد جعفری اناری با اعلام این خبر در نخستین جلسه تشکیل انجمن تولیدکنندگان کنندگان موتورهای الکتریکی و ژنراتور ایران گفت: این انجمن در راستای سیاست های دولت محترم در حمایت از بخش خصوصی و راهبردهای سیاست اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری و با همت شرکت جمکو و حمایت وزارت صمت در راستای حمایت هر چه بیشتر از ساخت داخل تشکیل شد.

وی بیان کرد: از جمله‌ اهداف تشکیل این انجمن، ایجاد هم افزایی بین شرکت های تولیدی، جلوگیری از واردات کالاهایی که توان ساخت داخل دارند، استفاده حداکثری در حوزه ارتباطات فعال با دانشگاه جهت پیشبرد اهداف و پروژه های تحقیقاتی، ایجاد تعرفه های مناسب در حوزه تامین مواد اولیه، پیشنهاد راهکارهای عملی برای جلوگیری از هرگونه اقدام غیرقانونی در زمینه ورود کالای قاچاق است.

در این مجمع عمومی محمد رستمی مدیرعامل صنایع ماشین های الکتریکی جوین به عنوان رئیس انجمن، جمال الدین هدایت ،مدیر عامل فن ژنراتور به عنوان نایب رئیس و رضا تراز به عنوان دبیر انجمن سازندگان موتور های الکتریکی و ژنراتور ایران فعالیت خواهند داشت.

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا به عنوان یکی از شرکت های مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با دارا بودن کارخانجات مهم اقتصادی در زمینه های تولیدی، کشاورزی، صنعتی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های بازرگانی فعالیت می نماید.