جمعه ، ۱۲ خرداد
برگزاری مجامع عمومی شرکتهای تابعه هلدینگ کوثر صبا

برگزاری مجامع عمومی شرکتهای تابعه هلدینگ کوثر صبا

مجامع سال مالی 1401 شرکت های سیم و کابل تبریز ،خاوردشت و صنایع غذایی به چین سامین تحت مدیریت ، کنترل و نظارت هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا; با توجه به نقش مهم و موثری که بنگاه های بزرگ اقتصادی زیر مجموعه سازمان اقتصادی کوثر در دستیابی به اهداف توسعه‌ای و رشد و توسعه صنعتی و اقتصادی کشور و همچنین رعایت صرفه و صلاح ذینفعان بر عهده دارند، براساس استراتژی هلدینگ کوثر صبا در خصوص مدیریت نحوه برگزاری مجامع و اهمیت تصمیم گیری پیرامون عملکرد بنگاههای اقتصادی، درصورت اتمام سال/دوره مالی شرکتهای تحت کنترل و مدیریت هلدینگ کوثرصبا برگزاری مجامع عمومی عادی سالانه آن‌ها در وقت مقرر قانونی و با توجه به لزوم برگزاری مجامع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام مطابق قانون تجارت و اساسنامه شرکت‌ها، از اهمیت و ضرورت بسیار بالایی برخوردار است.

بر همین اساس مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت های خاوردشت ، صنایع غذایی به چین سامین و سیم و کابل تبریز در روز دوشنبه 7 فروردین 1402 برگزار شد.

در ادامه پس از استماع گزارش سال مالی منتهی به 29 آذر 1401 هیأت‌مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورتهای مالی سال 1401 مورد بررسی و تصویب قرار گرفتد.

از نکات برجسته این گزارش ارزیابی مطلوب و قابل قبول صورت‌های مالی شرکتهای تابعه هلدینگ کوثر صبا است.

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا به عنوان یکی از شرکت های مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با دارا بودن کارخانجات مهم اقتصادی در زمینه های تولیدی، کشاورزی، صنعتی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های بازرگانی فعالیت می نماید.