جمعه ، ۱۲ خرداد
نشست مدیران حراست شرکت های تابعه با سرپرست هلدینگ کوثر صبا

نشست مدیران حراست شرکت های تابعه با سرپرست هلدینگ کوثر صبا

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا: نشست صمیمانه مدیران حراست شرکتهای تابعه هلدینگ کوثر صبا به همراه مدیر کل حراست سازمان اقتصادی کوثر با سرپرست هلدینگ کوثر صبا برگزار گردید.

این جلسه با حضور مدیران محترم هلدینگ کوثر صبا و شرکتهای تابعه به همراه مدیرکل حراست سازمان اقتصادی کوثر در يک فضاي کاملاً باز و دوستانه به میزبانی مهندس قندهاری در محل جلسات هلدینگ کوثر صبا برگزارگرديد.

در ادامه مهندس قندهاری با تقدیر از زحمات و تلاش‌های صادقانه مجموعه حراست افزود: همکاران ما با افتخار با همه توان برای تأمین امنیت مجموعه کارخانجات زیر مجموعه هلدینگ و حراست از حریم تولید و صنعت به صورت شبانه ‌روزی در تلاش‌ هستند.

قندهاری در ادامه با بیان اینکه آرامش موجود در شرکت های تابعه مرهون تلاش و زحمات پرسنل حراست و حفاظت فیزیکی است گفت:بنیاد شهید دارای شان و منزلت است و پاسداری و حراست از این محیط وظیفه دشواری است که برعهده همکاران سختکوش اداره حراست و حفاظت فیزیکی واگذار شده است و امیدوارم با یاری خداوند و کمک همدیگر بتوانیم محیطی امن برای صنعتگران ، کارکنان در تمامی زمینه‌ها ایجاد کنیم.

در ادامه مدیران حراست به بيان مسائل و مشکلات شغلي خود پرداخته و نقطه نظرات خود را در چارچوب هرچه بهتر عمل کردن واحد حراست با توجه به مأموريت هاي جديد خود در سال جدید را بيان نمودندو اين جلسه در نهايت با جمع بندي و ارائه راهکارهاي مديريتي و حراستي توسط آقای هاتفی مدیر حراست هلدینگ کوثر صبا به پايان رسيد.

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا به عنوان یکی از شرکت های مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با دارا بودن کارخانجات مهم اقتصادی در زمینه های تولیدی، کشاورزی، صنعتی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های بازرگانی فعالیت می نماید.