سه شنبه ، ۱۴ آذر
تقدیر از دستاوردهای شرکت کشت و صنعت خاوردشت

تقدیر از دستاوردهای شرکت کشت و صنعت خاوردشت

ریاست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان علی آباد کتول طی نشستی با مدیرعامل شرکت کشت و صنعت خاوردشت  از دستاوردهای اخیر این شرکت تابعه هلدینگ کوثر صبا قدردانی نمود.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا به نقل از روابط عمومی شرکت کشت و صنعت خاوردشت، این نشست ظهر دیروز (22 آبان ماه) در محل دفتر مدیرعامل این شرکت در شهرستان علی آباد کتول، استان گلستان برگزار شد، و طی آن سیدهادی حسینی به اراِیه گزارشی از دستاوردها و عملکرد شرکت در چند ماه اخیر پرداخت.

 

ریاست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان علی آباد کتول، نیز ضمن ابراز خرسندی از اخبار خوش رسیده در خصوص عملکرد سازنده شرکت کشت و صنعت خاوردشت طی چند ماه اخیر، اقدامات و دستاوردهای ارزشمند مدیریت جدید را شایسته قدردانی دانست.

 

ابوالفضل زنگانه در پایان این نشست، برای همکاری اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان علی آباد کتول با شرکت کشت و صنعت خاوردشت در زمینه افزایش روز افزون تولید اعلام آمادگی کرد.

 

شرکت کشت و صنعت خاوردشت، از شرکتهای تابعه هلدینگ کوثر صبا وابسته به سازمان اقتصادی کوثر، می باشد که محصولات خود را با نام تجاری "خاوردشت" و "جهان بانو" به بازار عرضه می نماید.

 

انواع روغن های خام خوراکی (مانند سویا، کلزا، آفتابگردان، گلرنگ و پنبه دانه)، انواع کنجاله های دامی (مانند کنجاله سویا، کنجاله کلزا، کنجاله آفتابگردان، کنجاله گلرنگ و کنجاله پنبه)، و انواع روغن های خوراکی تهیه شده به روش کمپرس سرد (مانند روغن کنجد، روغن آفتابگردان، روغن کلزا و روغن کاملینا) با برند "جهان بانو"، الیاف پنبه با کیفیت بالا، پنبه محلوج، و انواع لینترجات 1 و 2 (جهت استفاده در صنایع نظامی و شیمیایی) از جمله محصولات این شرکت می باشد، که توانسته است  5% از سهم بازار کشور درهرمحصول را از آن تولیدات خود کند. 

SN/SN/SN

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند