شنبه ، ۰۵ فروردین
شرکت تهران الکتریک در مسیر خدمات رسانی هرچه بیشتر به خانواده معزز شهدا و ایثارگران

شرکت تهران الکتریک در مسیر خدمات رسانی هرچه بیشتر به خانواده معزز شهدا و ایثارگران

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا، به نقل از روابط عمومی شرکت تهران الکتریک، چند قرارداد همکاری فی ما بین این شرکت و مجموعه های بنیاد شهید و امورایثارگران منعقد گردید.

با توجه به نیازهای مجموعه های بنیاد شهید وامورایثارگران قراردادهمکاری فی مابین شرکت تهران الکتریک با معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید، سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر، موسسه فرهنگی ورزشی وتوانبخشی ایثار و شرکت متد و همچنین بیمارستان ساسان منعقد گردید.

طی این قراردادها از این پس خرید و تجهیز مراکز مذکور را با توجه به اعلام نیاز آنها این شرکت عهده دار خواهد بود.

 مدیرعامل شرکت تهران الکتریک ضمن ابراز خرسندی، محوریت شرکت تهران الکتریک را خدمت رسانی شایسته به خانواده های معززشهدا وایثارگران گرانقدر برشمرد و خاطرنشان کردند با توجه به ظرفیتها و توانمندی های این شرکت و دانش نیروی انسانی متخصص و متعهد در آینده شاهد همکاری های بیشتری خواهیم بود.

دکترمحمد جعفری اناری مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا، با آرزوی موفقیت و توفیق خدمت رسانی به جامعه ایثارگران اظهار داشت، بی‌تردید اگر ایثار و رشادت شهدا و جانبازان عالیقدر نبود امروز اثری از ایران مقتدراسلامی نبود و خدمتگزاری به جامعه ایثارگران را یک هدف و یک التزام عملی  برای این هلدینگ و شرکت های تابعه دانست.

وی در ادامه، شرکت تهران الکتریک را یکی از شرکت های باسابقه و از برندهای معتبر صنعت تجهیزات پزشکی کشور خطاب نمود و همکاری هرچه بیشتر با بیمارستان ها و مراکز درمانی تحت پوشش بنیاد شهید وامورایثارگران را از اولویت های این شرکت دانست.

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا به عنوان یکی از شرکت های مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با دارا بودن کارخانجات مهم اقتصادی در زمینه های تولیدی، کشاورزی، صنعتی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های بازرگانی فعالیت می نماید.