یکشنبه ، ۱۶ بهمن
خدمتی دیگر با واردات تشک های ضد زخم بستر جهت جانبازان سرافراز کشور

خدمتی دیگر با واردات تشک های ضد زخم بستر جهت جانبازان سرافراز کشور

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا، با توجه به نیاز و کاهش رنج‌ جانبازان سرافراز کشور، شرکت تهران الکتریک از شرکت های تابعه این گروه موفق به واردات تشک های ولیچربا کیفیت ،ضد زخم بستر شد.


براساس گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ با تغییر اولویت‌های سازمان اقتصادی کوثر در دوره مدیریت جدید به سمت توجه به تامین نیاز‌های جامعه ایثارگری، خرید تشک‌های ویلچری خارجی با کیفیت در دستور کار سازمان قرار گرفت وبدنبال تاکیدات انجام شده، تامین این تشک ها به هلدینگ کوثر صبا و شرکت تهران الکتریک واگذار گردید.


در همین راستا، اعتبارات لازم برای خرید ۲ هزار تشک اختصاص یافته است و در روز‌های اخیر ۳۰۰ عدد از آن‌ها وارد کشور شده و مابقی طی یکماه آینده وارد و به جانبازان عزیز تحویل خواهد گردید.

این دستاورد مهم و ارزشمند، در حالی است که در سال‌های اخیر اهتمامی برای تهیه این تشک‌ها وجود نداشت و عملا واردات آن در طی ۵ سال گذشته متوقف شده بود.

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا به عنوان یکی از شرکت های مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با دارا بودن کارخانجات مهم اقتصادی در زمینه های تولیدی، کشاورزی، صنعتی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های بازرگانی فعالیت می نماید.