شنبه ، ۰۵ فروردین
حضور شرکت سیمکات در چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ، زیر ساخت و انرژی اربیل – عراق

حضور شرکت سیمکات در چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ، زیر ساخت و انرژی اربیل – عراق

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا به نقل از روابط عمومی شرکت سیمکات ، چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ، زیر ساخت و انرژی اربیل – عراق از 29 شهریور تا 1 مهر ماه 1401 در محل نمایشگاه های بین المللی اربیل برگزار شد.

در این نمایشگاه که شرکت هایی از کشور های ایران ، ترکیه ، چین ، ایتالیا ، عراق و ... در حوزه های مختلف زیرساختی و ساختمانی و انرژی حضور داشتند، از غرفه محصولات شرکت سیمکات بازدید قابل توجهی بعمل آمد. و چند قرارداد فروش محصولات این شرکت نیز منعقد گردید.

در اینخصوص محمد جعفری اناری مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا با اشاره به توانایی و پتانسیل صادرات محصولات سیمکات به کشور های همسایه، حضور در این نمایشگاه را مغتنم شمرد و تأکید کرد می‌توان با حضور در نمایشگاه های بین المللی فن‌آوری‌های جدید را از نزدیک ملاحظه و همچنین بازارهای جدید را کسب نمود. نتایج حاصل از حضور در نمایشگاه می‌تواند در چگونگی راه‌اندازی خط تولید محصـول جدیـد، افتتاح و کسب بازارهای جدید، بهبود روابط با مشـتریان، حفـظ بـازار و حضـور در عرصـه‌هـای بین‌المللی و شناساندن محصول جدید نقش مؤثری را ایفا نمـوده و موجـب اخذ یک تصمیم کلیدی در شرکت شود.

 

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا به عنوان یکی از شرکت های مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با دارا بودن کارخانجات مهم اقتصادی در زمینه های تولیدی، کشاورزی، صنعتی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های بازرگانی فعالیت می نماید.