پنجشنبه ، ۰۶ مهر
بازدید سرپرست هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا از  کارخانه پنبه و دانه های روغنی خراسان

بازدید سرپرست هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا از کارخانه پنبه و دانه های روغنی خراسان

بازدید سرپرست هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا از کارخانه پنبه و دانه های روغنی خراسان 

 

سرپرست ، عضو موظف هیات مدیره و جمعی از معاونین و مدیران هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه صنعت کوثر صبا، روز شنبه ۹ اردیبهشت ماه از کارخانه پنبه و دانه های روغنی خراسان و پروژه خط تولید پروتئین سویا، بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا، پروژه تولید پروتئین سویا کارخانه پنبه و دانه های روغنی خراسان از مهم‌ترین پروژه‌های جاری این شرکت است که با هدف تولید محصولات با کیفیت بالاتر و ارزش افزوده بیشتر و افزایش سوددهی شرکت اجرایی شده است.

مهندس قندهاری سرپرست هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا در حاشیه این بازدید با بیان اینکه طرح‌های توسعه‌ای و ایجادی از اولویت‌های هلدینگ می‌باشد، ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از این طرح‌ها در کوثر صبا، تصریح کرد: با توجه به منافع راه اندازی این پروژه برای هلدینگ و سهامداران، انتظار می‌رود پیمانکار و دیگر ارکان پروژه تلاش کنند که مراحل پایانی با سرعت بیشتری اجرایی شود.

 در ادامه این بازدید مهندس مهدی قندهاری سرپرست هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا، ضمن تقدیر از لیفود در خصوص فعالیتهای شفاف و جهادی مدیران و کارمندان اظهار داشت : امیدوارم با خرد جمعی ، همدلی و تلاش مضاعف همه مدیران و پرسنل ، توسعه منابع سرمایه ای ، دستیابی به حداکثر ظرفیت ها، توسعه فروش ،توسعه بهره وری منابع انسانی ، توسعه زیر ساخت تکنولوژی و افزایش تنوع محصولات تولیدی را به نحو احسن شاهد باشیم. 

در ادامه حضور سرپرست هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا در کارخانه ایشان ضمن بازدید از خط تولید و سایر واحدها در جریان روند فعالیت بخش های مختلف کارخانه قرارگرفتند و در نهایت با برگزاری شورای مدیران و جلسه هیات مدیره فرآیندهای جاری شرکت را مورد بررسی قرارداده و در جهت استمرار تولید حداکثری در سال جاری و برنامه ریزیهای سال آتی و شرایط پیشرو اشاره و تحقق اهداف متعالی شرکت تاکید نمودند.

 

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند