پنجشنبه ، ۰۶ مهر
 بازدید سرپرست هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا از شرکت صنایع غذایی به چین سامین

بازدید سرپرست هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا از شرکت صنایع غذایی به چین سامین

سرپرست هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا در سفری یکروزه به تربت جام به بررسی ظرفیت های شرکت صنایع غذایی به چین سامین به منظوراجرای طرح های توسعه ای در این شرکت پرداخت.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا، در این سفر مهندس قندهاری ضمن بازدید از خطوط تولید این شرکت در جمع مدیران صنایع غذایی به چین سامین حضور پیدا کرد و ضمن تقدیر از زحمات صورت گرفته در جهت بهبود شرایط تولید در این شرکت گفت: خوشبختانه استان خراسان رضوی از استانهای بسیار غنی در زمینه های مختلف به ویژه کشاورزی به عنوان پایه و اساس صنایع غذایی است و سرمایه گذاری هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا در این استان نیز با درک این چشم انداز بوده است و هم اینک نیز در حال بررسی شرایط جهت اجرای طرح های توسعه ای در این مجموعه ی صنعتی هستیم.

سرپرست هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا استان خراسان را سرزمین فرصت‌ها و ظرفیت‌های ارزشمند سرمایه گذاری ارزیابی کرد و گفت: بی تردید در کنار خطوط تولید رب باید محصولات کنسروی دیگری نیز برای دیگر فصول سال که تولید گوجه فرنگی وجود ندارد نیز در دستور تولید قرار گیرد که در حال بررسی تمام جوانب در جهت بهره برداری هر چه بیشتر و بهتر از زیرساخت ها و زیر بناهای موجود شرکت هستیم. مهندس قندهاری سرپرست هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا همچنین از مدیران صنایع غذایی به چین سامین خواست که با توجه به شناختی که از استان و تجهیزات و ماشین آلات موجود در صنایع غذایی به چین سامین دارند، پیشنهادات و طرح های توجیهی خود را جهت بررسی تهیه و ارائه کنند.

ایشان ادامه داد: خوشحالیم که به لطف خداوند امروز مواد غذایی تولیدی ما، کاملا سلامت محور است و در حوزه سلامت حضوری جدی داریم.

سرپرست هلدینگ توسعه صنعت کوثر صبا تصریح کرد: ما منافع خود را در راستای منافع ملی دنبال می‌کنیم و نه تنها درصددیم منافع ما کوچکترین تعارضی با منافع ملی نداشته باشد، بلکه می‌کوشیم تا حد امکان منافع ملی را تقویت کنیم.

مهندس قندهاری تاکید کرد: با وجود تمام مشکلات باید در بازارهای منطقه حضور پیدا کنیم و به صورت جدی فعالیت‌های برون‌مرزی و صادرات را در دستور کار خود قرار دهیم.

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند