شنبه ، ۰۵ فروردین
اخذ دو ستاره در یک دوره ، با حضور در ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت

اخذ دو ستاره در یک دوره ، با حضور در ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا،همایش پایانی و اعطای جوایز به شرکت‌ها و موسسات برتر ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت روز یکشنبه مورخ 1401/07/24 از ساعت 7:30 الی 10:30 صبح با حضور رؤسای نهادهای انقلاب اسلامی واقع در محل مجتمع فرهنگی آموزشی آدینه برگزار خواهد شد.

در این مراسم  دکتر ناصر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر، جایزه نهاد برتر در شاخه «بهره وری در اقتصاد مقاومتی» از ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت را دریافت کرد، سازمان اقتصادی کوثر از سال ۱۴۰۰ با تدوین استراتژی عمل و تمرکز بر ۵ راهبرد اقتصاد رهنما شامل: رفاه، هوشمندسازی، نوآوری، مولدسازی و استعدادیابی برای تحقق بهره وری ظرفیت‌های موجود سازمانی سود جسته و نتایجی مانند به سودرسانی شرکت های زیان ده و حذف و ادغام شرکت های زیان ده غیر مستعد را حاصل کرده است.

در نهایت؛ سازمان اقتصادی کوثر پس از ارزیابی ۲۸ شرکت تابعه خود توانست ۲ تقدیرنامه برتر ۵ ستاره را توسط گروه سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر و شرکت مرغ اجداد زربال در ششمین جایزه ملی تعالی و پیشرفت از آن خود کند.

 شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا با حضور در ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت باتوجه به  بالا بردن شاخص عملکرد و بهره وری و با عنایت به مدیریت کارآمد و نیروی انسانی متخصص و متعهد موفق به ارتقاء سطح تقدیرنامه از یک ستاره به سه ستاره گردید.

سایر شرکت‌های تابعه این هلدینگ نیز  امتیازات زیر را دریافت کردند:

سطح تقدیرنامه ۴ ستاره: شرکت سیمکات

سطح تقدیرنامه ۳ ستاره: شرکت‌های پنبه و دانه‌های روغنی خراسان، شرکت جمکو، شرکت شهاب
سطح تقدیرنامه ۲ ستاره: شرکت کشت و صنعت خاوردشت
سطح تعهد به تعالی:شرکت صنایع غذایی به چین سامین
سطح گواهی حضور: شرکت‌ تهران الکتریک 

 

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا به عنوان یکی از شرکت های مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با دارا بودن کارخانجات مهم اقتصادی در زمینه های تولیدی، کشاورزی، صنعتی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های بازرگانی فعالیت می نماید.