گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

درباره ما

هلدینگ کوثر صبا

”شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا”، درسال 1397 خورشیدی در تهران توسط سازمان اقتصادی کوثر با هدف سامان دادن فعالیت ها در حوزه صنایع عمومی و ایجاد زنجیره های تولیدی مربوطه در مسیر بومی سازی تولید محصولات و اراِیه خدمات مورد نیاز کشور تأسیس گردید.

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا” با نام اختصاری “هلدینگ کوثر صبا“، شرکت مادری با مدیریت نیمه دولتی و سهامی عام می باشد که در تهران واقع شده است، این هلدینگ درحال حاضر با داشتن 8 شرکت و کارخانجات تابعه مستقر در نقاط مختلف کشور، و فعال در زمینه های تولیدی، صنعتی، و کشاورزی، وهمچنین مشارکت فعال در سرمایه گذاری و گسترش طرح های بازرگانی، تولیدی و خدماتی کشوری به عنوان هلدینگ صنعتی سازمان اقتصادی کوثر به شمار می آید.

شرکت “سیمکات” در تبریز (با نیم قرن تجربه در تولید انواع سیم و کابل)، شرکت جمکو در خراسان رضوی (تولید کنننده انواع ماشین های الکتریکی سنگین و فوق سنگین در خاورمیانه ) شرکت “شهاب” در تهران (قدیمی ترین تولید کننده لوازم صوتی، تصویری و خانگی در ایران)، شرکت کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان در نیشابور خراسان رضوی (با نام تجاری “لیفود” و نماد معاملاتی بورسی “غدانه”)، شرکت کشت و صنعت “خاوردشت”در گلستان (با نام تجاری “جهان بانو“)، و شرکت صنایع غذایی “کوثر به چین سامین” در خراسان رضوی (تولید کننده انواع کنسرو، بدون استفاده از مواد نگهدارنده و با نام تجاری “مانیلو“) و شرکت توسعه انرژی کوثر با نام تجاری “نورتک” از جمله شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ کوثر صبا می باشند.

 

 

“هلدینگ کوثر صبا” تا کنون موفق به کسب گواهینامه ها و افتخارات زیر شده است:

  • گواهی تعهد به تعالی در چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت (در سال 1398)
  • تقدیرنامه تک ستاره در پنجمین جایزه ملی تعالی و پیشرفت (در سال 1399)
  • تقدیرنامه سه ستاره در ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت (در سال 1400)
  • رتبه 9 در بین گروه شرکتهای چند رشته ای صنعتی از نظر شاخص فروش در صنعت (1402)
  • رتبه 177 شرکت برتر در ایران از نظر شاخص فروش و درآمد در بیست و ششمین همایش شرکت های بر تر ایران (1402)

 

هیئت مدیره هلدینگ کوثر صبا متشکل از ۵ عضو اصلی است. مهدی قندهاری، مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره این هلدینگ، عبدالعلی عامری، رئیس هیئت مدیره، و کاوه دارابی عضو موظف، و پیمان شاه علی عضو غیر موظف و علی رحیمی عضو غیر موظف از اعضای هیئت مدیره این هلدینگ هستند.

 

جهت مشاهده این صفحه به انگلیسی اینجا را کلیک نمایید.

جهت مشاهده صفحه هلدینگ کوثر صبا در لینکدین اینجا را کلیک نمایید.

جهت مشاهده صفحه هلدینگ کوثر صبا در اینستا اینجا را کلیک نمایید.

جهت مشاهده صفحه هلدینگ کوثر صبا در آپارات اینجا را کلیک نمایید.

جهت مشاهده صفحه هلدینگ کوثر صبا در ایتا اینجا را کلیک نمایید.

 

SN/SN/SN

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه