گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

معرفی شرکت به چین سامین

شرکت صنایع غذایی کوثر به چین سامین

 

شرکت صنایع غذایی کوثر به چین سامین در سال 1399 به عنوان شرکتی نیمه دولتی سهامی خاص توسط سازمان اقتصادی کوثر و با هدف رشد تولید محصولات غذایی با کیفیت و محرومیت زدایی تاسیس گردید.

 

دفتر مرکزی این شرکت در مشهد واقع شده است و کارخانه تولید مواد غذایی شرکت کوثر به چین سامین در زمینی به مساحت 85 هزار متر مربع ، با زیربنایی بالغ بر 4500 متر مربع در شهرستان تربت جام در استان خراسان رضوی قرار دارد و محصولات خود را با نام تجاری “مانیلو” به بازار عرضه می نماید.

 

 

شرکت کوثر به چین سامین، از شرکتهای تابعه شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا (هلدینگ کوثر صبا) می باشد که محصولات خود را با نام تجاری “مانیلو” به بازار عرضه می نماید.

 

 

کوثر به چین سامین با ظرفیت دریافت 350 روزانه تن گوجه فرنگی و البته تولید روزانه 90 هزار عدد کنسرو غیرگوشتی و 60 هزار عدد کنسرو رب گوجه فرنگی در سه شیفت، به تولید محصولاتی چون انواع کنسروهای غیر گوشتی (رب گوجه فرنگی 400 گرمی، 800 گرمی، و 4300 گرمی، کنسروهای 370 گرمی نخود آبگوشتی، لوبیا سبز، لوبیا با قارچ، لوبیا با سس، بادمجان، عدسی، ذرت شیرین و مربای هویج 350 گرمی) می پردازد.

 

 

این شرکت تا کنون موفق به کسب گواهینامه های متعدد استاندارد بین المللی شده است؛  از جمله:

  • گواهینامه استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت و سلامت در صنایع غذایی (ISO22000:2018)،
  • گواهینامه استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001:2015)

 

در داخل کشور نیز تمام پروانه های استاندارد بهداشتی ساخت را از سازمان ملی استاندارد اخذ نموده است.

محصولات صنایع غذایی شرکت به چین سامین، با اصالت محلی وکیفیت جهانی، تا کنون به کشورهایی چون افغانستان و عراق نیز صادر شده است.

وبسایت شرکت صنایع غذایی کوثر به چین سامین

 

SN/SN/SN

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه