گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

معرفی شرکت لیفود

شرکت کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان

شركت كارخانجات پنبه و دانه‌هاي روغني خراسان در سال 1334 به عنوان شرکت سهامی عام تاسیس شد. این شرکت در سال 1350 به شرکت سهامی خاص تبدیل و مجددا در سال 1399 از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. در سال 1400 نیز با نماد ” غدانه” در فرابورس ایران به ثبت رسید.

 

 

دفتر مرکزی و کارخانه جات روغن کشی این شرکت در زمینی به مساحت 89.145 متر مربع در شهرستان نیشابور استان خراسان رضوی قراردارد و محصولات خود را از سال 1390 با نام تجاری ” لیفود” به بازار عرضه می نماید.

 

 

شرکت کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان با ظرفیت روغن کشی روزانه 500 تن انواع دانه های روغنی، به تولید انواع روغن های خوراکی (سویا ، کلزا، کنجد، ذرت، هسته انگور) و انواع و کنجاله های دامی (جهت مصرف دام، طیور و آبزیان)، کنجاله سویای پروتئینی (جهت مصرف انسانی)، روغن سویای لیستین گیری شده (لیستین خوراکی قابل استفاده در صنایع غذایی)، پروتئین سویای انسانی، الیاف پنبه، روغن پنبه دانه، کنجاله پنبه دانه، و دانه آفتابگردان می پردازد.

در پاسخ به نیاز عموم جامعه؛ سه محصول جدید "لیفود" رونمایی شد

 

این شرکت تا کنون موفق به کسب گواهینامه های استاندارد متعدد بین المللی شده است؛ از جمله:

  • گواهینامه استاندارد بین المللی سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی (ISO22000:2005)،
  • استاندارد بین المللی مدیریت ایمنی و بهداشت مواد غذایی (HACCP)،
  • استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001:2015)

 

 

 

محصولات شرکت پنبه و دانه های روغنی خراسان در صنایع غذایی دامی و انسانی مورد استفاده کارخانه جات تصفیه روغن نباتی، خانوارها، تولید کنندگان خوراک دام، طیور و آبزیان در بازارهای هدف داخل و خارج از کشور قرار میگیرد.

 

وبسایت شرکت کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان

 

SN/SN/SN

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه