گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

مانیلو در بازار میادین شهرداری تهران عرضه می شود

محصولات شرکت صنایع غذایی کوثر به چین سامین با نام تجاری “مانیلو” به بازار میادین شهرداری تهران عرضه می شود.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا، طبق توافق صورت گرفته بین مدیران عامل شرکت صنایع غذایی کوثر به چین سامین از شرکتهای تابعه هلدینگ کوثر صبا و سازمان میادین شهرداری تهران و بر اساس برنامه ریزیها و پیش بینی های صورت گرفته، عرضه محصولات غذایی مانیلو  در میادین شهرداری تهران بهمن ماه سال جاری همزمان با دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی انجام خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش، حمید رضا شریفی مدیر عامل شرکت صنایع غذایی کوثر به چین سامین و ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان میادین شهرداری تهران روز یکشنبه دهم دی ماه در محل شهرداری تهران دیدار و طی گفتگویی به بررسی راهها و جزئیات چگونگی عرضه محصولات غذایی کوثر به چین سامین در میادین شهر تهران پرداختند.

 

 

ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان میادین شهرداری تهران، در این دیدار به عزم شهرداری تهران به توجه روزافزون به خانواده های شهدا و ایثارگران پرداخت و بر همکاری بیش از پیش با شرکت به چین سامین تاکید کرد.

 

حمید رضا شریفی مدیرعامل شرکت به چین سامین نیز با شاره به تعهد این شرکت برکیفیت محصولات مانیلو، خاطر نشان کرد که با تمام نیروآماده تهیه وتولید سفارشات شهرداری تهران می باشد.

 

شرکت کوثر به چین سامین واقع در شهرستان تربت جام استان خراسان رضوی، از شرکتهای تابعه هلدینگ صنعتی کوثر صبا می باشد که محصولات خود را با نام تجاری “مانیلو” به بازار عرضه می نماید. انواع کنسروهای غیر گوشتی (رب گوجه فرنگی 400 گرمی، 800 گرمی، و 4300 گرمی، کنسروهای 370 گرمی نخود آبگوشتی، لوبیا سبز، لوبیا با قارچ، لوبیا با سس، بادمجان، عدسی، ذرت شیرین و مربای هویج 350 گرمی) از جمله محصولات این شرکت است.

SN/SN/SN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه