گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

پیشرفتهای جمکوی دانش بنیان برای دانش‌آموزان روایت می شود

دستاوردهای شرکت دانش بنیان صنایع ماشین‌های الکتریکی جوین(جمکو) در کنار 20 شرکت پیشروی دانش بنیان دیگر کشور از 10 الی 20 بهمن ماه در نخستین نمایشگاه دانش‌آموزی روایت پیشرفت با عنوان “ایران به پیش” برای دانش آموزان روایت می شود.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا به نقل از روابط عمومی شرکت جمکو، نخستین نمایشگاه دانش‌آموزی روایت پیشرفت با عنوان “ایران به پیش” روز گذشته به مناسبت دهه فجر و فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و به همت ستاد طرح شهید آرمان و مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران در مجتمع فرهنگی تاریخی ایوان ری در شهر ری استان تهران آغاز به کار کرد.

 

در این نمایشگاه علاوه بر شرکت دانش‌بنیان جمکو، از شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ کوثر صبا؛ شرکت‌های پیشروی دانش‌بنیان دیگر در چهار حوزه علمی-پزشکی، صنعتی-مهندسی، فضایی-نظامی و فرهنگی-تاریخی از جمله «پژوهشگاه رویان»، «نانو»، «پارک علم و فناوری نفت»، «رباتیک بهمن»، «نیروی دریایی سپاه» و … حضور داشته و به روایت پیشرفت و دستاوردهای علمی و فناورانه خود در طول چهار دهه انقلاب اسلامی برای دانش آموزان می پردازند.

 

مخاطبان اصلی این نمایشگاه دانش‌آموزان مقاطع متوسطه اول و دوم تحصیلی کشور می باشند. علاقه‌مندان می‌توانند با هماهنگی ستاد طرح شهید آرمان، از تاریخ ۱۰ الی ۲۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ ساعت ۸ الی ۱۶ از این نمایشگاه به آدرس شهر ری، میدان شیخ صدوق، بعد از برج طغرل، مجتمع فرهنگی تاریخی ایوان ری رایگان بازدید نمایند.

 

https://www.jemcomotor.ir/posts/89

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه