گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

مرحله نهایی اخذ ایزو 9001 هلدینگ کوثر صبا برگزار شد

مرحله نهایی دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001:2015) هلدینگ کوثر صبا، زیر مجموعه سازمان اقتصادی کوثر، طی روز گذشته (یکشنبه 24 دی ماه) با مشارکت مدیرعامل، معاون مالی و سرمایه انسانی و پشتیبانی، معاون برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد، مدیران و کارکنان هلدینگ کوثر صبا در محل این شرکت در تهران برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا، ممیزی مرحله نخست اخذ این گواهینامه که به شناخت و مطالعه مستندات پرداخت، ‌شهریور ماه سال جاری برگزار شد. و طی مرحله نهایی اخذ این گواهینامه که روز گذشته با حضور یک سرممیز و 1 ممیز خبره انجام شد و 40 نفر روز کاری بطول انجامید، همه فعالیت‌های هلدینگ کوثر صبا درفرآیندهای مدیریتی اصلی و پشتیبانی مورد ممیزی قرارگرفت.

 

 

[مهندس] مهدی قندهاری، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره هلدینگ کوثر صبا، طی مراسم اختتامیه مرحله نهایی اخذ ایزو، انجام این ممیزی‌ها و اخذ گواهینامه های ایزو را نشان‌دهنده بلوغ سیستم‌های مدیریتی دانست و هدف از طی فرآیند اخذ چنین گواهینامه‌هایی را به روز نگه داشتن ارائه خدمات شرکت، شناسایی و مدیریت ریسک فرآیندها درمسیر پویایی سیستم‌های مدیریتی و … ارزیابی کرد.

 

مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا با بیان اینکه سیستم ایزو، شناخته‌شده‌ترین استاندارد مدیریتی درجهان است، تصریح کرد: از مزایای استقرار این سیستم می‌توان به پیشرفت و ارتقای سطح رضایت ذینفعان، افزایش سطح کیفی خدمات، بهبود زیرساخت‌ها، پیشرفت و ارتقای سطح توانمندی کارکنان از طریق آموزش‌های مستمر و مفید، و بهبود و افزایش اثربخشی فرآیندهای سازمانی در هلدینگ کوثر صبا اشاره کرد.

 

استاندارد ایزو ۹۰۰۱ یک استاندارد بین‌المللی است که برای سیستم مدیریت کیفیت (QMS) تعریف شده است. این استاندارد و مقررات آن به تمام مراحل تولید محصولات یا ارائه خدمات توسط شرکت‌های تولیدی یا خدماتی از آغاز تا پایان، از تهیه مواد اولیه تا مراحل نهایی، نظارت می‌کنند. به این ترتیب، بهبود کیفیت محصولات و خدمات ارتقا می‌یابد. استاندارد ایزو ۹۰۰۱ به یک محصول یا خدمت خاص اختصاص ندارد؛ بلکه معیارهای کلی برای تولید محصولات و ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب را فراهم می‌کند و همچنین یک سیستم مدیریت برای نظارت بر کیفیت محصولات و خدمات در یک سازمان را معرفی می‌کند. این معیارها و سیستمهای مدیریتی باعث بهبود کیفیت نهایی تمامی محصولات و خدمات شرکت مربوطه می‌شوند.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه