گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

هلدینگ کوثر صبا موفق به کسب گواهينامه بين‌المللي ايزو 9001 شد

هلدینگ کوثر صبا موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ایزو 9001 ویرایش 2015 (ISO 9001:2015)، از شرکت  IAS امریکا شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا، اين گواهينامه معتبر بين المللي برمبناي استاندارد جهاني ايزو به دليل رعايت اصول مديريت كيفيت  هلدینگ کوثر صبا به این هلدینگ صنعتی اعطاء شده است. دريافت گواهينامه سيستم مديريت كيفيت بر مبناي استاندارد جهاني ايزو 9001، پيمودن بخشي از راهي است كه هلدینگ کوثر صبا براي ارتقا كيفيت خدمات، و محصولات شرکتهای تابعه خود برداشته است.

 

استاندارد ایزو ۹۰۰۱ یک استاندارد بین‌المللی است که برای سیستم مدیریت کیفیت (QMS) تعریف شده است این ایزو معتبرترین استاندارد در مجموعه استانداردهای سری ایزو ۹۰۰۰ است که در سال ۲۰۱۵ به‌روزرسانی شده و به آن ISO9001:2015   اطلاق می‌شود. هدف اصلی ایزو ۹۰۰۱ بهبود مستمر کیفیت است. این استاندارد بر تمامی مراحل تولید محصولات و ارائه خدمات تمرکز داشته و به دنبال افزایش رضایت مشتریان است. این استاندارد شامل روش‌ها و فرآیندهایی است که به ارتقاء کیفیت کلی فرآیندهای تولید، ارائه خدمات و نظارت دقیق بر آنها کمک می‌کند.

 

اخذ این استاندارد بین المللی به سازمان‌ها کمک می‌کند تا تصمیماتی با هدف افزایش کیفیت و کاهش هزینه‌ها اتخاذ نمایند، کیفیت به عنوان یک اصل اساسی در تمام سطوح سازمان نهادینه شود، نیازها و خواسته‌های مشتریان پاسخ بهینه داده شود، از مزیت رقابتی ملی و بین المللی برخوردار شوند، یک سیستم دقیق و یکپارچه برای مدیریت تمام فرآیندها داشته باشند، فرآیندهای تولید را بهبود بخشیده و با برنامه‌ریزی منسجم به هدف‌های خود دست یابند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه