گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

شرکت کشت و صنعت خاوردشت در مسیر تعالی

مرحله نهایی اخذ جایزه ملی تعالی سال ۱۴۰۲ شرکت کشت و صنعت خاوردشت از شرکتهای تابعه هلدینگ کوثر صبا برگزارشد.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا به نقل از روابط عمومی شرکت کشت و صنعت خاوردشت، مرحله نهایی فرآیند اخذ تقدیر نامه 4 ستاره تعالی سال ۱۴۰۲ این شرکت تولیدی نیز طی روزهای 27 و 28 دی ماه با حضورسید هادی حسینی مدیرعامل، معاونین، مدیران شرکت و ارزیابان مرکز ملی تعالی سازمانی کشور انجام شد.

 

این مرحله در ادامه ی فرایند هر ساله ی ارزیابی جایزه ملی تعالی، یعنی طی مراحلی همچون تدوین اظهارنامه، خودارزیابی و تدوین پروژه‌های بهبود، وارد گام نهایی خود یعنی سایت ویزیت شد.

 

شایان ذکر است که شرکت کشت و صنعت خاوردشت در دوره گذشته، موفق به اخذ تقدیرنامه 2 ستاره شد و با اقدامات بهبود صورت گرفته، در این دوره برای کسب تقدیر نامه 4 ستاره از جایزه ملی تعالی و پیشرفت اقدام کرده است.

 

شرکت کشت و صنعت خاوردشت، از شرکتهای تابعه هلدینگ کوثر صبا می باشد که محصولات خود را با نام تجاری “خاوردشت” و “جهان بانو” به بازار عرضه می نماید. انواع روغن های خام خوراکی (مانند سویا، کلزا، آفتابگردان، گلرنگ و پنبه دانه)، انواع کنجاله های دامی (مانند کنجاله سویا، کنجاله کلزا، کنجاله آفتابگردان، کنجاله گلرنگ و کنجاله پنبه)، و انواع روغن های خوراکی تهیه شده به روش کمپرس سرد (مانند روغن کنجد، روغن آفتابگردان، روغن کلزا و روغن کاملینا)، الیاف پنبه با کیفیت بالا، پنبه محلوج، و انواع لینترجات 1 و 2 (جهت استفاده در صنایع نظامی و شیمیایی) از جمله محصولات این شرکت می باشد، که توانسته است  5% از سهم بازار کشور درهرمحصول را از آن تولیدات خود کند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه