گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

برای سومین سال پیاپی؛ تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان از آن جمکو شد

شرکت دانش‌بنیان صنایع ماشین‌های الکتریکی جوین(جمکو)، یکی از 7 شرکت تابعه هلدینگ کوثر صبا، برای سومین سال پیاپی، تندیس زرین همایش تقدیراز واحدهای برتر حامی حقوق مصرف کنندگان خراسان رضوی را از آن خود کرد.

 

 به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا به نقل از روابط عمومی شرکت جمکو، با توجه به بررسی‌های انجام شده در حوزه حقوق مشتریان و تکریم ارباب رجوع بر اساس مدارک و مستندات ارسالی و همچنین ارزیابی شاخص‌های اعلام شده، شرکت دانش‌بنیان صنایع ماشین‌های الکتریکی جوین(جمکو)، افتخار صنعت ایران، موفق به دریافت لوح و تندیس طلایی حقوق مصرف‌کنندگان استانی در ششمین همایش تقدیراز واحدهای برتر حامی حقوق مصرف کنندگان خراسان رضوی شد.

 

ششمین همایش تقدیراز واحدهای برتر حامی حقوق مصرف کنندگان خراسان رضوی روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه با حضور حسین فرهیدزاده معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، امیررضا رجبی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی و جمعی از مقامات این سازمان، مدیران جمکو و دیگر شرکتهای شایسته تقدیر درسالن همایش‌های هتل پردیسان مشهد برگزار شد و طی آن، تندیس طلایی حمایت ازحقوق مصرف کنندگان برای سومین سال پیاپی به شرکت صنایع ماشین‌های الکتریکی جوین(جمکو) اعطا شد.

 

جمکو با ظرفیت تولیدی سالانه بیش از 1200مگاوات به تولید الکتروموتورهای سه فاز صنعتی از 5.5 تا 10000 کیلووات می پردازد. این شرکت، تنها تولید کننده الکتروموتور فشار متوسط و فشار قوی در خاورمیانه می باشد که توانایی تولید انواع الکتروموتورهای ضدانفجار با تیپ‌های گوناگون ضدانفجاری تا توان 3000 کیلووات را داراست. الکتور موتورهای ضد انفجار فشار ضعیف و فشارقوی،  الکترو موتورهای تهویه دود، موتورهای فشار ضعیف قفس سنجابی سریYD و YU، موتورهای فشار قوی قفس سنجابی سریYK،  موتورهای فشارقوی روتور سیم پیچی شده سری YR، و موتورهای فشار متوسط COMPACT سری YJS از جمله محصولات این شرکت می باشد که در صنایع مختلفی همچون صنایع معدنی، سیمان، فولاد و ذوب آهن؛ صنایع شیمیایی، نفت، گاز و پتروشیمی؛ صنایع دریایی، نیروگاه ها، آب، فاضلاب و آبرسانی؛ صنایع دفاعی؛ غذایی؛ کشاورزی و کلیه کارخانجات تولیدی مورد استفاده در عرصه ملی و بین المللی قرار می گیرد، و تا کنون به کشورهایی چون کوبا، عراق، ترکمنستان، و افغانستان صادر شده است.

 

SN/SN/SN

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه