گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

برگزاری دوره آموزشی اطفاء حریق در شرکت خاوردشت

به منظور ارتقاء سطح علمی و مهارتهای فنی و تولیدی، دوره آموزشی اطفاء حریق در شرکت کشت و صنعت خاوردشت یکی از 7 شرکت تابعه هلدینگ کوثر صبا برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا به نقل از روابط عمومی شرکت کشت و صنعت خاوردشت، این دوره آموزشی در قالب کارگاهی و با حضور تمام کارکنان روز یکشنبه مورخ 16/02/1403 در محل این شرکت تولیدی-صنعتی در شهرستان علی آباد کتول استان گلستان برگزار گردید.

 

در این دوره یک روزه، ضمن تشریح عوامل زیان آور محیط کار، نکاتی نیز درخصوص ایمنی محیط کار، آتش‌سوزی، نحوه صحیح استفاده و نگهداری از کپسول‌های اطفاء حریق، آشنایی با انواع آتش و خاموش کننده ها بصورت تئوری و عملی آموزش داده شد.

  

شایان ذکر است، بر اساس تفاهم نامه همکاری منعقده بین شرکت کشت و صنعت خاوردشت و شرکت کتول ایمن، بازدیدها و دوره های آموزش بهداشت و ایمنی محیط کار در طول سال به صورت مستمر برای کلیه واحد‌های تولیدی، فنی و ستادی این شرکت برگزار می شود.

  

شرکت کشت و صنعت خاوردشت، از شرکتهای تابعه هلدینگ کوثر صبا است که محصولات خود را با نام تجاری “خاوردشت” و “جهان بانو” به بازار عرضه می نماید. انواع روغن های خام خوراکی (مانند سویا، کلزا، آفتابگردان، گلرنگ و پنبه دانه)، انواع کنجاله های دامی (مانند کنجاله سویا، کنجاله کلزا، کنجاله آفتابگردان، کنجاله گلرنگ و کنجاله پنبه)، و انواع روغن های خوراکی تهیه شده به روش کمپرس سرد (مانند روغن کنجد، روغن آفتابگردان، روغن کلزا و روغن کاملینا) با برند “جهان بانو”، الیاف پنبه با کیفیت بالا، پنبه محلوج، و انواع لینترجات 1 و 2 (جهت استفاده در صنایع نظامی و شیمیایی) از جمله محصولات این شرکت می باشد، که توانسته است  5% از سهم بازار کشور درهرمحصول را از آن تولیدات خود کند.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه