گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

دیدار مدیرعامل شرکت کشت و صنعت خاوردشت با فرزندان شاهد شاغل در شرکت

همزمان با بزرگداشت روز شهدا، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت خاوردشت صبح روز سه شنبه (22 اسفند ماه) با فرزندان شاهد شاغل در این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا به نقل از روابط عمومی شرکت کشت و صنعت خاوردشت، سید هادی حسینی در این نشست، آرامش، اقتدار و امنیت امروز کشور را حاصل از خود گذشتگی و جان فشانی شهدا و صبر و استقامت خانواده های آنان دانست و گفت: تکریم خانواده های معزز شهدا وظیفه همه‌ی ماست، چرا که خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از کیان و آرمان های این کشور، کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند و این افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.

 

وی افزود: باعث افتخاراست در مجموعه‌ای کارمی کنیم که مزین به نام شهدا و حضوریادگاران عزیز آن‌ها می‌باشد. حضورفرزندان معزز شهدا سرمایه‌ی معنوی مهمی برای مجموعه‌ی خاوردشت بوده و شما عزیزان با تلاش و خدمت صادقانه‌ی خود همواره بهترین پشتیبان و یاری‌گر شرکت بوده‌اید.

 

در ادامه این نشست فرزندان معظم شاهد ضمن قدردانی از برگزاری جلسه و حمایت‌های مدیرعامل، به بیان دیدگاه‌ها، نظرات و مطالبات خود پرداخته و بر همراهی و پشتیبانی همیشگی خود از ارزش‌ها و اهداف عالیه، تاکید نمودند.

 

در پایان این مراسم، مدیرعامل شرکت از حضور و تلاش این عزیزان با تقدیم لوح و هدیه‌ای به رسم یادبود، قدردانی نمود و خاطرنشان کرد: در مسیر رشد و توسعه شرکت، کماکان نیاز به همراهی و حمایت‌های فرزندان معظم شاهد داریم و بی‌شک بر اینجانب و مجموعه‌ی مدیران شرکت است که در تامین خواسته‌ها و مطالبات قانونی آن‌ها تلاش نماییم.

 

توسعه شرکت،

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه