گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کشت و صنعت خاوردشت برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کشت و صنعت خاوردشت (از شرکتهای تابعه هلدینگ صنعتی کوثر صبا) به ریاست مهدی قندهاری مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا،  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کشت و صنعت خاوردشت برای سال مالی منتهی به 30/09/1402  بعد از ظهر امروز در محل هلدینگ کوثر صبا با حضور صدیقه شیروانی باقری شادان، مدیر کل دفتر مجامع و مدیریت عملکرد سازمان اقتصادی کوثر (ناظر  جلسه)، احمد اکبری معاون مالی و سرمایه انسانی و پشتیبانی هلدینگ کوثر صبا (ناظر جلسه)، سید هادی حسینی مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت خاوردشت، و همچنین محمد حسن شکی و احمد وکیلی از اعضای هیئت مدیره این شرکت در سالن هلدینگ کوثر صبا در تهران برگزار شد.

 

در این جلسه، پس از استماع گزارش فعالیت هیئت مدیره و ارائه گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 30/09/1402 شرکت کشت و صنعت خاوردشت مورد بررسی و به تصویب اعضاء رسید. همچنین در خصوص انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به 30/09/1403 و تعیین روزنامه کثیرالانتشار به منظور درج آگهی‌های شرکت، تصمیمگیری شد.

شرکت کشت و صنعت خاوردشت، از شرکتهای تابعه هلدینگ صنعتی کوثر صبا می باشد که محصولات خود را با نام تجاری “خاوردشت” و “جهان بانو” به بازار عرضه می نماید.

 

انواع روغن های خام خوراکی (مانند سویا، کلزا، آفتابگردان، گلرنگ و پنبه دانه)، انواع کنجاله های دامی (مانند کنجاله سویا، کنجاله کلزا، کنجاله آفتابگردان، کنجاله گلرنگ و کنجاله پنبه)، و انواع روغن های خوراکی تهیه شده به روش کمپرس سرد (مانند روغن کنجد، روغن آفتابگردان، روغن کلزا و روغن کاملینا) با برند “جهان بانو”، الیاف پنبه با کیفیت بالا، پنبه محلوج، و انواع لینترجات 1 و 2 (جهت استفاده در صنایع نظامی و شیمیایی) از جمله محصولات این شرکت می باشد، که توانسته است  5% از سهم بازار کشور درهرمحصول را از آن تولیدات خود کند.

SN/SN/SN

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه