گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

مجمع عمومی لیفود (غدانه) برگزار شد

مجمع عمومی عادی شرکت کارخانجات پنبه و دانه‌های روغنی خراسان(سهامی عام) با نماد بورسی “غدانه”، یکی از 7 شرکت تابعه هلدینگ صنعتی کوثر صبا، بعد از ظهر امروز برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثرصبا به نقل از روابط عمومی لیفود، جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۲ شرکت کارخانجات پنبه و دانه‌های روغنی خراسان (لیفود)، بعد ازظهر امروز مورخ 6/03/1403 با حضور حداکثری سهامداران درهتل پردیسان مشهد مقدس و همزمان به صورت آنلاین برگزار شد.

 

 

بر اساس این گزارش، مجمع عمومی عادی بطورفوق‌العاده سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۲ شرکت کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان (لیفود) با حضورمهدی قندهاری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره هلدینگ کوثر صبا (رئیس جلسه)، و جواد حکاک زاده مدیر کل کنترل های مالی و عملیاتی سازمان اقتصادی کوثر (ناظر جلسه)، احمد اکبری معاون مالی و سرمایه انسانی و پشتیبانی هلدینگ کوثر صبا (ناظر جلسه)، ابوالفضل بوژمهرانی مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت لیفود و دیگر اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران این شرکت بورسی به همراه جمعی از معاونین و مدیران هلدینگ برگزار شد.  

  

در این جلسه، پس از استماع گزارش فعالیت هیئت مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به تاریخ 30/09/1402، صورت سود و زیان و صورت جریان‌های نقدی برای سال مال منتهی به تاریخ مذکور مورد بررسی و به تصویب اعضاء رسید.

 

همچنین مقرر شد ازمحل سود انباشته (سود قابل تقسیم) معادل ۱۵۴ ریال به ازای هر سهم به عنوان سود سهام نقدی با رعایت مفاد اصلاحیه قانون تجارت تقسیم و طبق برنامه زمان‌بندی اعلام شده در وجه سهامداران پرداخت و باقیمانده به حساب سود انباشته منتقل گردد. در خصوص انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به 1403/09/30 نیز تصمیم گیری شد و روزنامه اطلاعات جهت درج آگهی‌ها و اطلاعیه‌های شرکت به مدت یک سال تعیین  گردید.

 

شرکت کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان از شرکتهای تابعه هلدینگ کوثر صبا می باشد، که محصولات خود را با نام تجاری “لیفود” به بازار عرضه می نماید. این شرکت با ظرفیت روغن کشی روزانه 500 تن انواع دانه های روغنی، تولید کننده انواع روغن های خوراکی (سویا، کلزا، کنجد، ذرت، هسته انگور) و انواع خوراک و کنجاله های دامی (جهت مصرف دام، طیور و آبزیان)، کنجاله سویای پروتئینی (جهت مصرف انسانی)، روغن سویای لسیتین گیری شده، لسیتین خوراکی (قابل استفاده درصنایع غذایی)، پروتئین سویای انسانی، الیاف پنبه، پنبه دانه، روغن پنبه دانه، کنجاله پنبه دانه، و دانه آفتابگردان می باشد. سهام شرکت کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان از بهمن ماه 1401 با نماد معاملاتی “غدانه” در بازار بورس ایران عرضه می شود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه