گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

لیفود واحد نمونه کارگری سال 1402 شد

شرکت کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان (لیفود) یکی از 7 شرکت تابعه هلدینگ صنعتی کوثر صبا، به عنوان واحد نمونه کارگری انتخاب و تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صنعتی کوثر صبا، به نقل از روابط عمومی شرکت کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان (لیفود)، به منظور ارج نهادن به مقام کار و کارگر طی همایشی از واحد های نمونه کارگری شهرستان زبرخان استان خراسان رضوی از جمله شرکت لیفود با اهدای لوح یادبودی تقدیر به عمل آمد.

 

این همایش به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیشابور، فرمانداری شهرستان زبرخان، اداره صنعت و معدن شهرستان زبرخان، روز پنج شنبه (13 اردیبهشت ماه) در اردوگاه باغرود شهرستان نیشابور با حضورمقامات استانی و شهرستانی (زبرخان و نیشابور) برگزار گردید و طی آن شرکت کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان (لیفود) به همراه 20 شرکت دیگر به عنوان واحد نمونه کارگری انتخاب  مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

شرکت کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان که در شهرستان نیشابور استان خراسان رضوی واقع شده است، از شرکتهای تابعه هلدینگ کوثر صبا، زیر مجموعه سازمان اقتصادی کوثر، می باشد و محصولات خود را با نام تجاری “لیفود” به بازار عرضه می نماید.

 

این شرکت با تکیه بر سرمایه انسانی متخصص، بهره‌گیری از مدرن‌ترین تکنولوژی روز دنیا (اروپا) و رعایت استانداردهای غذایی  (همچون گواهینامه استاندارد بین المللی سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی  ISO22000:2015، استاندارد بین المللی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت مواد غذایی HACCP، و  استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2018) و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت ISO45001:2018، تولید محصولات متنوع عاری از آلودگی، با کیفیت و خواص تغذیه ای بالا را در راس ماموریت های خود قرار داده است. از آنجاییکه روغن به ‌عنوان یکی از پرمصرف‌ترین مواد غذایی، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در سبد غذایی خانوارها قرار دارد، تولید روغن سالم و با کیفیت کمک بزرگی به ارتقاء سلامت غذایی جامعه و شکل‌گیری جامعه‌ای سالم ‌می نماید. 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه