گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شهاب برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لوازم خانگی شهاب، یکی از7 شرکت‌ تابعه هلدینگ صنعتی کوثرصبا، به ریاست مهدی قندهاری، مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا و با حضورجواد حکاک زاده مدیر کل کنترل های مالی و عملیاتی سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثرصبا، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شهاب بعدازظهر امروز مورخ ۰۱/۰۳/۱۴۰۳ با حضورمهدی قندهاری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره هلدینگ کوثر صبا (رئیس جلسه)، جواد حکاک زاده مدیر کل کنترل‌های مالی و عملیاتی سازمان اقتصادی کوثر (ناظر جلسه)، احمد اکبری معاون مالی و سرمایه انسانی و پشتیبانی هلدینگ کوثر صبا (ناظر جلسه)، حسین نعیم آبادی مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره، رضا ستاره سراب رئیس هیئت مدیره و محمد جواد افضل خوانی از اعضای هیئت مدیره شرکت شهاب به همراه جمعی از مدیران ارشد مالی این شرکت و تنی چند از نمایندگان سازمان اقتصادی کوثر در محل هلدینگ کوثر صبا در تهران برگزار شد.

 

در این جلسه، پس از استماع گزارش فعالیت هیئت مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 1402/09/30 شرکت شهاب مورد بررسی و به تصویب اعضاء رسید. همچنین در خصوص انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به 1403/09/30 و انتخاب روزنامه کثیرالانتشار به منظور درج آگهی‌های شرکت تصمیم گیری شد.

 

شرکت لوازم خانگی شهاب از شرکتهای تابعه هلدینگ کوثرصبا، می باشد که محصولات خود را با نام تجاری شهاب به بازار عرضه می نماید. این شرکت با ظرفیت تولیدی سالانه بیش از 300 هزار محصول از سال 1343 تا کنون در کشور به تولید انواع محصولات صوتی و تصویری و لوازم‌خانگی(همچون ماشین لباسشویی، جاروبرقی، یخچال‌فریزر، اجاق‌گاز، بلندگو، سینمای خانگی و دستگاههای گیرنده دیجیتال تلویزیون) مطابق با استانداردهای روز و معتبر بین المللی می پردازد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه