گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

بازدید مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا از نمایشگاه لوازم خانگی و صوتی-تصویری مشهد

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره هلدینگ کوثر صبا و هیئت همراه عصر چهارشنبه ازنمایشگاه تخصصی لوازم خانگی و صوتی-تصویری مشهد بازدید و با فعالان این حوزه در راستای گسترش روزافزون صادرات تولیدات لوازم خانگی کشور گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا، این بازدید در دومین روز از بیست و چهارمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی و بیستمین نمایشگاه تخصصی صوتی-تصویری ایران در مشهد، خراسان رضوی صورت گرفت و غرفه شرکت لوازم خانگی شهاب میزبان [مهندس] مهدی قندهاری مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا بود.

 

[مهندس] قندهاری در جریان این بازدید و گفتگوهای صورت گرفته، ضمن اشاره به اهمیت گسترش روابط دوحوزه سرمایه گذاری و تولید لوازم خانگی در داخل کشور، بر ضرورت بررسی و تبیین چگونگی همکاری‌ها و فعالیت‌های مشترک آتی بین هلدینگ کوثر صبا و شرکت لوازم خانگی شهاب تاکید کرد.

 

مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا همچنین، همگرایی روزافزون میان شرکت‌های تابعه سازمان اقتصادی کوثر در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود جهت ارائه خدمات بیشتر به مردم را بسیار با اهمیت ارزیابی کرد.

 

بنا بر این گزارش، بیست و چهارمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی و بیستمین نمایشگاه تخصصی صوتی-تصویری ایران که با حضور بیش از یکصد شرکت معتبر تولیدی بازرگانی لوازم خانگی و صوتی_تصویری کشور، به مدت 4 روز ازتاریخ 26 لغایت 29 دی ماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد از ساعت 16 الی 21، برپا بود، عصر دیروز به کار خود پایان داد.

 

”شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا” با نام اختصاری “هلدینگ کوثر صبا”، دارای 8 شرکت و کارخانجات تابعه مستقر در نقاط مختلف کشور است که در زمینه های تولیدی، صنعتی، و کشاورزی، وهمچنین مشارکت فعال در سرمایه گذاری و گسترش طرح های بازرگانی، تولیدی و خدماتی کشوری مشغول به فعالیت می باشد.

 

شرکت “سیمکات” در تبریز (با نیم قرن تجربه در تولید انواع سیم و کابل)، شرکت “جمکو” در خراسان رضوی (تولید کنننده انواع ماشین های الکتریکی سنگین و فوق سنگین در خاورمیانه ) شرکت “شهاب” در تهران (قدیمی ترین تولید کننده لوازم صوتی، تصویری و خانگی در ایران)، شرکت کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان در نیشابور خراسان رضوی (با نام تجاری “لیفود” و نماد معاملاتی بورسی “غدانه”)، شرکت کشت و صنعت “خاوردشت “در گلستان (با نام تجاری “جهان بانو”)، و شرکت صنایع غذایی “کوثر به چین سامین” در خراسان رضوی (تولید کننده انواع کنسرو، بدون استفاده از مواد نگهدارنده و با نام تجاری “مانیلو”) و شرکت توسعه انرژی کوثر (تخصصی ترین تولیدکننده محصولات روشنایی LED با نام تجاری “نورتک”) از جمله شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ کوثر صبا می باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه