گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیمکات برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیم و کابل تبریز (سیمکات) از شرکت‌های تابعه هلدینگ صنعتی کوثر صبا، به ریاست مهدی قندهاری، مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا و با حضور جواد حکاک زاده مدیر کل کنترل های مالی و عملیاتی سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیمکات بعدازظهر روز دو شنبه مورخ 17/02/1403 با حضور مهدی قندهاری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره هلدینگ کوثر صبا (رئیس جلسه)، جواد حکاک زاده مدیر کل کنترل‌های مالی و عملیاتی سازمان اقتصادی کوثر، حسین صادقی نماینده اداره کل مجامع سازمان اقتصادی کوثر(ناظر جلسه)، احمد اکبری معاون مالی و سرمایه انسانی و پشتیبانی هلدینگ کوثر صبا (ناظر جلسه)، عبدالله قاری‌زاده مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره، قاسم صمدیان معاونت اجرایی و عضو موظف هیئت مدیره، ناصر یکتن عضو غیرموظف هیئت مدیره شرکت سیمکات به همراه جمعی از مدیران ارشد مالی این شرکت در محل هلدینگ کوثر صبا در تهران برگزار شد.
در این جلسه، پس از استماع گزارش فعالیت هیئت مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 1402/09/30 شرکت سیمکات مورد بررسی و به تصویب اعضاء رسید. همچنین در خصوص انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به 1403/09/30 و انتخاب روزنامه کثیرالانتشار به منظور درج آگهی‌های شرکت تصمیم گیری شد.
شرکت سیم و کابل تبریز (سیمکات)، به عنوان تنها کارخانه در صنعت سیم و کابل کشور با امکان ساخت تمامی مواد اولیه، است که محصولات خود را با نام تجاری “سیمکات” به بازار عرضه می نماید. این شرکت با دو شرکت بزرگ تولیدی خود (مستقر در دو استان تبریز و قزوین) و مجموع ظرفیت تولیدی سالانه بیش از 35 هزار تن، به تولید سیم و کابل، مفتول مسی و آلومینیومی، گرانول می پردازد، که در صنایع مختلفی همچون صنایع معدنی، سیمان، فولاد و ذوب آهن؛ صنایع شیمیایی، نفت، گاز و پتروشیمی؛ صنایع دریایی، نیروگاه ها، آب، فاضلاب و آبرسانی؛ صنایع دفاعی؛ غذایی؛ کشاورزی و کلیه کارخانجات تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات شرکت سیمکات، تاکنون به کشورهای ترکیه، عراق و افغانستان، ارمنستان، گرجستان، آذربایجان، بورکینافاسو در غرب افریقا صادر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه