گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

روز کارگر؛ در سیمکات خلاقانه گرامی داشته شد

همزمان با روز جهانی کار و کارگر، مراسم گرامیداشت روز کارگر شرکت سیم و کابل تبریز(سیمکات) یکی از شرکتهای هلدینگ صنعتی کوثر صبا، در قالب طرحی خلاقانه و سلامت محور؛” پیاده روی همگانی” روز چهار شنبه در ائل باغی تبریز با همراهی عبدالله قاری زاده مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره و همکاران ستادی و تولیدی این شرکت صنعتی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا، به همین مناسبت همچنین مراسم تقدیر از همکاران واحد تولیدی سیمکات در قزوین (هادی برق) با حضور سمیه اسمعیلی مدیرکل بنیاد شهید استان قزوین و دیگر مقامات لشگری و کشوری این استان روز چهارشنبه در محل این شرکت تولیدی در قزوین برگزار گردید. 

 

 

 

شرکت سیم و کابل تبریز (سیمکات)، به عنوان تنها کارخانه در صنعت سیم و کابل کشور با امکان ساخت تمامی مواد اولیه، یکی از 7 شرکت تابعه هلدینگ کوثر صبا است که محصولات خود را با نام تجاری “سیمکات” به بازار عرضه می نماید.

 

سیمکات با دو شرکت تولیدی خود (در دو استان تبریز و قزوین) و مجموع ظرفیت تولیدی سالانه بیش از 35 هزار تن و بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا ، به تولید سیم و کابل، مفتول مسی و آلومینیومی، گرانول مطابق با استانداردهای معتبر بین المللی و قابل رقابت با نمونه های خارجی می پردازد، که در صنایع مختلفی همچون صنایع معدنی، سیمان، فولاد و ذوب آهن؛ صنایع شیمیایی، نفت، گاز و پتروشیمی؛ صنایع دریایی، نیروگاه ها، آب، فاضلاب و آبرسانی؛ صنایع دفاعی؛ غذایی؛ کشاورزی و کلیه کارخانجات تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات شرکت سیمکات، تاکنون به کشورهای ترکیه، عراق و افغانستان، ارمنستان، گرجستان، آذربایجان، بورکینافاسو در غرب افریقا صادر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه