گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا

به مناسبت روز جهانی کار و کارگر؛ کارگران نمونه مانیلو تجلیل شدند

همزمان با روز جهانی کار و کارگر، مراسم گرامیداشت روز کارگر شرکت کوثر به چین سامین (مانیلو) یکی از شرکتهای هلدینگ صنعتی کوثر صبا، در محل کارخانه این شرکت تولیدی در تربت جام برگزار شد و طی آن از کارگران نمونه این شرکت تجلیل به عمل آمد.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا به نقل از روابط عمومی شرکت مانیلو، مراسم گرامیداشت روز کارگر و تجلیل از همکاران نمونه صبح امروز با حضور مدیرعامل شرکت کوثر به چین سامین (مانیلو)، مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرماندار شهرستان تربت جام و جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد.

حمید رضا شریفی مدیرعامل شرکت کوثر به چین سامین (مانیلو) در سخنانی با اشاره به دستاورد های این شرکت طی سالهای گذشته، گفت: با تلاش و کوشش جمعی کارکنان متعهد شرکت توانستیم موفقیت های چشمگیری را در جامعه کوچک تولیدی شهرستان تربت جام بدست بیاوریم و اکنون جایگاهی ویژه ای در گروه صنعتی این منطقه محروم کشور پیدا کرده ایم و امیدوارم که امسال هم با نشاط و تلاش مضاعف سال مشارکت در تولید را محقق سازیم.

مدیرعامل شرکت کوثر به چین سامین همچنین خاطر نشان شد: امسال با برنامه ریزی بهتر و استفاده از نیروی انسانی، تجهیزات، امکانات با افزایش بهره وری و بهره دهی امیدواریم تعهدات و تولیدات شرکت را مطابق برنامه ریزی پیش بینی شده افزایش دهیم.

در ادامه مراسم، مدیرکل محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و فرماندار شهرستان تربت جام از خدمات ارزنده ی مدیرعامل شرکت سامین با اهدای لوح تقدیر قدردانی نمود.

در پایان این مراسم همچنین از 4 نفر از همکاران نمونه سال با اهدای لوح تقدیری قدردانی شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

کلیه حقوق متعلق به شرکت سرمایه گزاری توسعه کوثر صبا می باشد. طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه